Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Kar Yağışı Yurda Girdi

kar yağışı             Balkanları etkisi altına alan kar yağışı ve soğuk hava dün geceden itibaren Kırklareli’ni etkisi altına aldı.Bulgaristan’a ulaşımın sağlandığı Dereköy Sınır Kapısında gece boyu yağan kar zaman zaman tipi haline de döndü. Soğuk hava ve zaman zaman kar yağışının ilde bugün de devam edeceği açıklandı.

Soğuk hava ve kar yağışının Kırklareli ile sınırla kalmayacağı, Balkanlardan gelen soğuk hava akımının önce Marmara’yı ordan da iç anadolu ve doğu anadolu bölgelerini etkisi altına alacağını bildiren meteoroloji birimleri, hava sıcaklıklarında ciddi düşüşün yaşanacağına işaret etti.Marmara’da etkisini gösteren sağnak yağışın devam edeceği İstanbul ve yakın illerinde bu gece sıcaklığın 5 derecelere kadar düşeceği belirtildi.Şimdiye kadar mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıkların düşüşü şimdiden insanları önlem almaya itmeye başladı. Özellikle trafiğe çıkan şöförlerin araçları için yoğun şekilde kar lastiği siparişi vermesi, stoklardaki kar lastiklerinin tükenmesine yol açmış durumda. Birçok araç sahibi siparişini verdiği kar lastiklerini beklerken, olası bir kar yağışının gelmesi durumunda kar lastiklerini alabilenlerin şanslı oldukları bir gerçek.

Bir önceki yazımız olan Skandal: Dünya Liderleri Şokta! başlıklı makalemizde amerika g20 dinleme, dinleme krizi ve g20 skandalı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.130 views kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Kar Yağışı Yurda Girdi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>