Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Kar Geliyor, Soğuklar Kapıda

kar geliyor                  Karadeniz’den gelen soğuk hava dalgasının başta Karadeniz ve İç Anadolu bölgeleri olmak üzere yavaş yavaş yurt genelini kaplayacağı belirtiliyor.Devlet meteoroloji tarafından yapılan açıklamalara göre bu gece ve sonrasın hafta boyunca yurt genelinde sıcaklıkların 4 ila 20 derece arasında düşmesinin beklendiği açıklandı. Hafta boyunca yurt genelinde devam edecek yağışların ise Karadeniz ve iç bölgelerde kar yağışına dönmesi bekleniyor. Önümüzdeki haftadan itibaren bu kar yağışının Marmara’yı etkisi altına almasının beklendiği belirtilen açıklamada kar yağışı için önlemlere başlanması uyarısı da yapıldı. Yarından itibaren Karadeniz, Marmara ve Ege’de rüzgarın kuvvetli ve zaman zaman da fırtına şeklinde olması beklenirken, denizcilere de uyarı yapıldı. Hava sıcaklıklarının önümüzdeki 15 günlük süreçte düşüşünün devam etmesinin beklendiği açıklanırken, don ve buzlanmaların da başlayabileceği uyarısı yapıldı.

Şimdiye kadar genelde mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarından ve yağış azlığından dolayı barajlardaki çekilme, susuzluk ve kuraklık korkusu oluşturmuştu.Bu gelen yağışların bol olması ve su rezervlerini tekrar normale döndürmesi şu anda en büyük beklenti halini almış bulunmakta.

Bir önceki yazımız olan Arınç Cemaate Mesaj Gönderdi! başlıklı makalemizde arınçtan cemaate mesaj, bakanlar kurulu toplantısı ve basın açıklaması hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.441 views kez görüntülendi.

Sohbet

2 thoughts on “Kar Geliyor, Soğuklar Kapıda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>