Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Kamuran Feride Aşkı Çıkmazda mı?

Çalıkuşu Dizisi                 Son zamanların en gözde ve en hit dizilerinden olmayı başardı hiç şüphesiz ki Çalıkuşu dizisi. Özellikle Kamuran ve Feride arasındaki aşk hikayesi izleyiciyi kitlemiş durumda ekranları başına.Özellikle bayan izleyicinin tam desteğini arkasına alan dizi, hiç şüphesiz Salı gecelerinin tek hakimi olmayı da başarmış durumda.Öyle ki Kurtlar Vadisinin Mematisinin Kaçak dizisi bile neredeyse gölgede kalmış durumda. Zaten artık benim gözümde uzatmaları oynamakta olan ve sadece dizide çalınan şarkılar ile hatırımda kalacak Mahsun Kırmızıgül’ün dizisini saymıyorum dahi.

Kamuran ve Feride arasındaki aşk her geçen bölüm daha heyecanlı bir hale gelse de bir taraftan da bir o kadar kargaşa yer alıyor. Selim’le konuşan Feride’yi yanlış anlayıp, fazlasıyla bir tepki gösteren Kamuran acaba gerçeği öğrenecek mi? Gerçeği öğrendiğinden söylediklerinden çok fazla pişman olacak Kamuran’ı Feride acaba affedecek mi? Teyzesinin kovmaktan beter ettiği Feride okula verilen tatilde nereye gidecek ve nerede kalacak? Birçok soru ile izleyicisinin daha büyük bir heyecan girdabına alan senarist ekibinin önümüzdeki bölümlerde nasıl işler çıkaracaklarını ben de merak ediyorum.Hoş dizinin ana teması belli ama bu kadar bölüme yayıp, sürekli birşeyler katan senarist ekibinin de hakkını teslim etmek gerekir.

Bir önceki yazımız olan Medcezir 10. bölüm özeti başlıklı makalemizde bölüm özetleri, izle ve medcezir hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.125 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>