Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

İstanbul Emniyetinde Artçılar Sürüyor!

istanbul emniyette deprem                    Bakan çocukları ve bazı ünlü iş adamlarının da bulunduğu bir gruba yönelik gerçekleştirilen yolsuzluk operasyonunun ardından, hükümet ve soruşturmada oğlu göz altına alınan İç İşleri Bakanı Muammer Güler tarafından, çoğu çevrelerce hoş karşılanmayan ve şaibeli görülen emniyet teşkilatındaki görevden almalar hız kesmeden devam ediyor.Türkiye’nin pek çok yerinde halen hızla süren tayin ve görevden almalar, dün İstanbul eminiyetinde 25 görevden alma ile adeta artçı bir deprem daha yaşandı.Bilindiği üzere Hükümet kanadı daha önceden cemaate yönelik fişleme yapıldığı iddialarını reddetmiş, hatta bu iddiayı ortaya atan gazeteci hakkında vatan hainliğine kadar büyük suçlamalar yapılmıştı. Bu peşpeşe gelen görevden almalardan sonra akla gelen ilk soru ise bu oldu.Eğer söylendiği gibi önceden bir fişleme çalışması yoksa, bir anda emniyet teşkilatı içerisinde başlatılan bu operasyonda, insanlar neye göre görevden alınmaktadırlar?

En fazla dikkatleri çeken değişiklik ise Fatih İlçe Emniyet Müdürü Ertan Erçıktı’nın müdüriyet emrine alınması ve narkotik şube müdürünün görev sahasının değiştirilmesi oldu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne Selami Altınok’un getirilmesinin ardından bu gece 25 şube ve ilçe müdürünün görev sahaları değiştirildi. Bu değişiklikler arasında en dikkat çekici olanı Fatih İlçe Emniyet Müdürü Ertan Erçıktı’nın müdüriyet emrine alınması oldu. Ertan Erçıktı 4 gün önce Asayiş Şube Müdürü iken eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın tarafından Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirilmişti. Gözden kaçmayan bir değişiklik ise Narkotik Şube Müdürü Özcan Bulduk’un Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirilmesi oldu.

Diğer göze batan bir değişiklik ise Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Metin Titiz’in görevden alınması oldu. Ayrıca Persone Şube Müdürü Emin Yılmaz ve Çevik Kuvvet Şube Müdürü Muhammet Fatih Sarıyıldız da görev yeri değiştirilen müdürler arasında yer aldı. Yapılan bu değişikliklerle Selami Altınok yeni çalışma arkadaşlarını da saptamış oldu.

Bir önceki yazımız olan Google'dan Kış Gündönümü Doodle'i başlıklı makalemizde google doodle, kış gündönümü ve kış gündönümünde olanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 694 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>