Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

İBRAHİM TATLISES’ İN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA İLK AÇIKLAMA GELDİ

ibo

ABD’ ye ameliyat için giden ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses

Geçirmiş olduğu ameliyattan sonra sağlık durumu hakkında ilk açıklama menajeri Eyüp Kanat tarafından sosyal medya hesabından duyurdu.

 Amerika’ nın Miami Eyaleti’ nde yaklaşık 5.5 saat süren bir operasyondan sonra, Eyüp Kanat kendi hesabından şu ifadeleri kaydetti: ‘’

 “Sayın İbrahim Tatlıses’in Türkiye saatiyle bugün öğleden sonra girdiği ameliyat başarıyla sonuçlanmıştır. İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu gayet iyidir. Arayan soran, iyi dileklerini ve dualarını gönderen tüm dostlarına ve sevenlerine teşekkür ederiz.”

İbrahim Tatlıses’ in oğlu Ahmet Tatlıses sert açıklamada bulundu.

Sosyal medya hesabından açıklama da bulunan Ahmet Tatlıses şu ifadelere yer verdi:

‘’ Bunu yazıp yazmama hususunda çok düşündüm!!! Amma velakin ben o babanın oğluysam; sabrımın ve sükunetimin de bir sınırı var!!! Babam şu an yoğun bakımdayken, hâlen bir yaşam savaşı verirken ki bu bir beyin ameliyatıdır ve giderken de ameliyata girmeden önce de benden ve herkes den helallik alma ihtiyacını hissedecek kadar ciddidir… Çıkıp gülücüklü ‘çok şükür başarılı geçtiler’e…

Kendi adının yarınki olası İbrahim Tatlıses haberlerinde kaynak gösterilme ihtimalini gözetici basın açıklama demeçlerine…

Ve ben patronlarıysam benden mütabakatsız ucuz sosyal medya haberlerine… Rest çekerim!!! Babam yoğun bakımdadır!!!

Ve 3 Yıldır yakınlarımın bildiği gibi bir rahatsızlık yaşayan ben Ahmet herkesin yerini bilirim!

Herkes de yordamını bilecek!!! Ömrümü ona can yeleği eden ben yanında değilim buna doktorum müsaade etmedi… Ama babam dualarımda ve kalbimdedir! Mevzuu bahis kişilere İbrahim Tatlıses ismi üzerinden primi, reklamı bırakmalarını söylüyorum!

Babam sevenlerinin kalbindedir! Ve bu onu en mutlu eden yerdir! Bu böyleydi böyle de kalacak.

Saçma sapan ve yapmacık sevinç nâraları atanlar; dua kapılarını kapatırken yanlış yaptıklarının farkında değiller..! Elif Ada ve daha 5 yaşında ellerini rabbine açıp ‘dede’ diyen oğlum kadar pak olsun önce kalpleriniz, sonra babamın adını anabilirsiniz!

Biz neler yaşıyoruz! Birileri neyin peşinde… 4 yıldır yıkılmadık eğilmedik…! Ama incindik mi..? Hem de çok! Öldürmeyen kurşun güç verir direnç verir! Hiç kimse ve hiçbir şey babamdan değerli değildir..! Dualarınızı eksik etmeyiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İPEK YAYLACIOĞLU KARDEŞ PAYIINDAN AYRILIYOR MU? başlıklı makalemizde eda kardeş payından ayrılacak mı, eda kardeş payından ayrıldı mı ve eda kardeş payından neden ayrıldı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.133 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>