Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Hakan Şükür’e Ambargo!

hakan şükür ligtv                Geçtiğimiz günlerde cemaatle hükümet arasında alevlenen ve ardından fişleme belgeleri, yolsuzluk operasyonu gibi artçılarla devam eden dersaneler kavgasından sonra, Ak Parti’den Başbakan Erdoğan’ı diktatörlükle itham ederek istifa eden Hakan Şükür’e bir şok haber geldi. Milletvekili ve aynı zamanda futbol yorumcusu olan Hakan Şükür’ün, lig tv’deki yorumculuk görevine son verildi.Konu hakkında bazı açıklamalar yapan Hakan Şükür, önceki gün eline TMSF’den bir tebligat geldiğini ve bunda görevinize son verilmiştir yazdığını belirtti. Açıklamasında lig tv’nin yakın zamanda TMSF’nin eline geçtiğini hatırlatan Hakan Şükür, şu an için kanalın devlet kontrolünde olduğunu, yani görevine devlet, dolayısıyle hükümet tarafından son verildiğini ifade etti.Hakan Şükür yaşanan tartışmaların ve gelinen noktanın herkes açısından, ama en çok da devlet ve millet açısından üzücü olduğuna değinirken, bu uygulamaların demokratik bir ülkeye yakışmadığını sölerine ekledi.

Bilindiği üzere eski futbolcu, yeni yorumcu ve milletvekili Hakan Şükür, Başbakanın dersaneleri kapatacaz çıkışıyla patlak veren hükümet cemaat tartışmasında, cemaatten yana tavrını almış ve partisinden istifa etmişti.İstifası sırasında Başbakan’a üstü kapalı olarak diktatör suçlaması yapan Hakan Şükür’e, Başbakan Erdoğan samimiyse milletvekilliğinden de istifa etmelidir şeklinde bir yanıt vermişti.

Bir önceki yazımız olan Alex Telles takımından ayrılan konuşmayı yaptı başlıklı makalemizde alex de souza iyi dedi, alex telles ve galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 722 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>