Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

GÜZEL OYUNCU 31 YAŞINA GİRDİ

beren

Beren Saat 31 Yaşına Girdi

Ünlü Oyuncu Beren Saat 31 Yaşına Girdi

10 yıl önce ismini Türkiye’ ye duyuran ünlü Oyuncu Beren Saat 31 yaşına girdi. Türkiye’ nin Yıldızları adlı yetenek yarışmasında dikkat çeken ünlü oyuncu, yarışmadan birincilikle maalesef bitiremedi. İkincilikle yetindi. Ancak yarışmada birinci olanın ismini kimse bilmezken Beren Saat ismini Türkiye’ ye duyurmayı başardı. Türkiye’ nin en çok kazana  ve en ünlü kadınları arasına giren ünlü oyuncu, tüm bunları 30 yaşına gelmeden başardı.  26 Şubatta 31 yaşına girdi.

Beren Saat’ i kısa bir hatırlayalım. Önceleri şekerleme reklamında oynadı. Ardından Aşkımızda Ölüm Var Dizisinde rol aldı. Mahsun Kırmızıgül’ ün de içinde bulunduğu büyük kadroda yer almayı başardı. Sırası ile Hatırla Sevgili, Aşk-ı Memnu, Fatmagül’ün Suçu Ne ?, İntikam Dizisin de oynamaya devam etti.

Bir önceki yazımız olan Brezilya'da Whatsapp Kullanımı Kapatıldı başlıklı makalemizde brezilya, brezilya da whatsapp erişimi kapatıldı ve neden hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 958 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>