Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Gribin ilacı şalgam

gribin ilacı şalgam

Şalgam suyu, içeriğindeki bağışıklık güçlendirici maddeler ve multi vitaminler  sayesinde gribi önlüyor.

 

Doç. Dr. Lütfi Barlas Aydoğan, şalgam suyu tüketiminin grip başta olmak üzere soğuk algınlığı hastalıklarını, vitamin yönünden zengin olması nedeniyle önleyici olduğunu kaydetti.

Şalgam suyunun tamamen havuçtan yapıldığını vurgulayan uzmanlar, vücut direncini artıran bu ürünün soğuk havalarda rahatlıkla tüketilebileceğini kaydetti.

Şalgamın Başlıca Faydaları:

Şalgam suyu vücut için doğal ve katkısız bir besin kaynağıdır.Bağırsakları çok iyi çalıştırır ve böylece kabızlığı önler.İştahsızlık giderici olarak kullanılmaktadır.Mide ve Karaciğer dostudur.Kalsiyum,potasyum ve demir içerir, kemik ve dişleri kuvvetlendirir.Şeker hastalığındada faydalı olduğu bilinmektedir.Özellikle kış mevsiminde grip ve soğuk algınlığına çok iyi geldiği bilinir

Bir önceki yazımız olan Defne yaprağı hakkında bilmedikleriniz başlıklı makalemizde defne yaprağı, defne yaprağı faydaları ve defne yaprağı ne için kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 670 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>