Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Galatasaray’ın Caner Rüyası

caner erkin                      Son günlerin en formda oyuncusu Caner Erkin hiç şüphesiz.Pek çok otorite Caner Erkin’i Türkiye liginin en formda oyuncusu olarak işaret etmekte. Ersun Yanal’ın kendisine sol bekte forma vermesiyle, her hafta üzerine koyarak oynamaya devam eden Caner Erkin, formayı bırakmaya da pek niyetli gözükmüyor.Sene başında yıllık 2.3 milyon dolar gibi astronomik bir rakama alınan Kadlec kadroya dahi giremezken, Caner Erkin ligin en çok asist yapan oyuncusu olarak göze çarparken, takımı adına büyük bir itici güç olarak dikkat çekiyor. Üstelik aldığı ücret ise yıllık sadece 700 bin dolar.  Fenerbahçe yönetimi bunun farkında ve sezon içerisinde Caner Erkin ile yeni bir sözleşme imzalayarak maaş iyileştirmesi yapacağı konuşulsa da, yönetim halen Caner için ciddi bir adım atmadı. Bu durum ise en çok sol bölgede büyük sorunlar yaşayan Galatasaray yönetiminin iştahını kabartmış durumda. Galatasaray yönetiminin aracılar vasıtasıyla, sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi bitecek Caner Erkin’e geri dönmek ister misin sorusunu sorduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü.Her ne kadar bu bir ihtimal olsa da Fenerbahçe Yönetiminin Caner Erkin’i kolay bırakacağı zannedilmiyor.

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe'de Yeni Görev Dağılımı başlıklı makalemizde belli oldu, fenerbahçe yönetim ve fenerbahçe yönetim kurulu hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.268 views kez görüntülendi.

Sohbet

2 thoughts on “Galatasaray’ın Caner Rüyası

  • kamil diyor ki:

    Galatasaray’ın Caneri tekrar renklerine katacağı haberinin asparagastan öte olmadığını düşünüyorum. Caner Galatasaray’ın sol kanadına ilaç mı bence hayır, asıl sorun Caner Galatasaray’a tekrar döner mi? Bence o da dönmez. Bu demektir ki bu haber asparagas.

  • ALperen diyor ki:

    Galatasarayın şansı %20 diyen bir hocayla juventusu yeneceğimizi mi sanıyorsunuz.Siz önce mançiniye kadro kurmasını öğretin.adamdaki mantığa bakın yaa Acele Bu adam gönderilmeli en kısa zamanda…:///
    Bu kafayla ancak bu kadar olur, uzatmalara gider Rezil Olursunuz Belediye spora…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>