Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Fişleme Belgeleri Mit’ten Sızmış!

çelik basın toplantısı                       Akparti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Hüseyin Çelik, gündeme bomba gibi düşen fişleme iddiaları ile ilgili konuştu ve bu belgelerin Mit içerisinden sızdığını açıkladı. Ak Parti Genel Merkezi’nde bir basın toplantısı düzenleyen Hüseyin Çelik gündeme dair konulara değindi.Gündemi meşgul eden ve büyük tartışmaları yanında doğuran fişleme belgeleri ile ilgili de uzun bir açıklama yaptı.Hüseyin Çelik bu belgelerin, Mit içerisinden, yakın ve yan kişiler tarafından sızdırıldığını belirtti.Çelik bu belgelerin varlığı evet doğru, ama bu belgeleri Mit müsteşarı ve yardımcısı dahi onaylamamış, yani bu belgeler hiç işleme konmamış dedi.Bunun sanki direkt olarak hükümetin arasının iyi olmadığı cemaattleri fişlettiği şeklinde lanse edildiğini savunan Çelik, bunun hakkaniyete sığmadığını belirtti.

Bu belgelerin işleme konmadığı için hiçbir anlam ifade etmediğini belirten Çelik’e biz de bazı sorular yöneltmek isteriz.Eğer hiçbir şey ifade etmiyorsa, bu belgeleri düzenleyen, fişlemeyi yapan Mit görevlileri görevden uzaklaştırıldılar mı? Haklarında yasal bir dava süreci başlatıldı mı veya başlarsa Başbakan buna izin verecek mi?Darbeyi planladığı için eyleme dönüştürmediği halde ömür boyu hapis yiyenler varken, Mit görevlileri ve bu emri verenler, bunu niyetlerine koyarak aynı suçu işlememiş midirler?

Bir önceki yazımız olan Türkiye'de Savaş Çıkar! başlıklı makalemizde bayık savaş çıkabilir, bayıktan savaş açıklaması ve cemil bayık hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 687 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>