Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Fırat’ı Öldürmek İsteyenler Kim?

merhamet dizisi            Merhamet dizisinin bu akşamki bölümü yine merakla izlendi. Özellikle Deniz’in Can ile evlenip evlenmeyeceği, Sermet’in aşkını bir türlü dışarı vuramaması merak konusu olurken, son anda Deniz evlenmekten vazgeçip nikahtan kaçarak uzaklaştı.Bunun öncesinde ise Abisi Sermet’in ısrarı üzerine abisinin arabasıyla giden Fırat’ın, kendi arabasını izleyenlerin kim olduğu ise merak konusu oldu.Nikahtan kaçan Deniz’in ne yapacağı, nereye gittiği ise bir ayrı merak konusuydu.Fırat’ın arabasına binen yardımcısı, arabayı çalıştırmasıyla birlikte arabaya konan bomba ile ölürken, haberi alan Fırat’ın ise ne yapacağı merak konusu oldu.Sermet’in özellikle kardeşine yapılmak istenen bu suikast girişimi karşısında neler yapacağını herkes merak ediyor. Fırat yardımcısı Melike’nin öldüğünü duyunca büyük bir üzüntü içerisine düşerken, kendisine bu saldırıyı yapanları merak etmeye başladı. Deniz kaçtığı yerden Sermet’i ararken, Sermet bu beklemediği süpriz karşısında büyük bir şok yaşadı. Şimdiden gelecek bölümü hakkında büyük merak uyandıran Merhamet dizisinin, bundan sonraki bölümlerinin daha büyük heyecana sahne olması bekleniyor.Narin ile Fırat’ın arası düzelecek mi? Gizli aşklarını kendilerine bile itiraf edemeyen Sermet ve Deniz bir araya gelebilecekler mi? Fırat’ı öldürmek isteyenler karşısında Fırat ve Sermet neler yapacak.Katillerin kimliği ortaya çıkacak mı?Bunları bekleyip hep birlikte sanırım önümüzdeki bölümlerde öğrenebileceğiz.

Bir önceki yazımız olan Merhamet Muhteşem Yüzyıl Kapışması! başlıklı makalemizde kapışması, merhamet dizisi ve merhamet muhteşem yüzyıl hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.119 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>