Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Esra Erol’a büyük geçmiş olsun

Yaklaşık 1 ay önce hamile olduğunu ve 4 aylık hamilelik sürecine girdiğini sevenleri ile paylaşmıştı güzel sunucu. Dün sabah saatlerinde de hastaneye kaldırılan ve akşam üzeri bu sevinçli ve ağlamaklı verdiği müjdeden kötü haber geldi düşük yaptığı belirtildi. 1 ay öncesine dönecek olursak güzel bir klip oğlu ali ve eşi alininde olduğu slayt gösteri ile herkes ile paylaşmıştı sevinçli haberi. Dün ise üzücü haber geldi, hatta sunduğu evlendirme programı da canlı yayınlanmadı önceki bölümlerin tekrarı gösterildi verilen saat boyunca. Kendisine üzülmemesi ve daha çocukları olacağını söylemekle yetiniyoruz. Bu zor günlerini bir an önce atlatmasını diliyoruz.

Esra Erol bir ay önce verdiği müjde de çocukları olacağını belirtmişti, geçenlerde de kızı olacağını söylemişti programında. Her sıkıntısını neşesini burada sevenleri ile paylaşıyor ve dualarını bekliyordu. Şimdi o sevenlerine düşen görev bol bol dua etmeleri ve bir an önce bu kötü durumdan kendisini kurtarmalı. Umarım eski neşesine bir an önce kavuşur ve kaldığı yerden devam eder.

esra-erol-aglama

Bir önceki yazımız olan Medcezir 17. Bölüm Özeti başlıklı makalemizde ender serez, eylül ve izle hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.135 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>