Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Esra Erol Ekranlara Döndü

Cuma günü evlilik programı yayınlanmayan ve çocuğunu kaybettiğinin haberi gelen Esra Erol, bugün sevenleri ile programında buluştu. Görüntüsünden bir hayli üzgün olan Esra Erol ne kadar belli etmemeye çalışsa yüzüne yansıdı. Kendisine sabır dilemekten başka bir şey gelmiyor sevenlerinden. Programını açar açmaz gözleri dolan ve üzüldüğünü belirten güzel sunucu biraz açıklamada bulundu, Allah’ın takdiri elden bir şey gelmiyor dedi. Hatırlarsanız cuma günü programı banttan özet şeklinde olmuş ve tekrar bölümleri gösterime girmişti.

Zor bir süreç yaşayan güzel sunucunun sevenleri onu yalnız bırakmadı ve onunla birlikte canlı yayında üzüntüsüne eşlik ettiler. Kızı olacak olan Esra Erol’a üzülmemesi gerektiğini ve daha nice çocukları olmasını temenni ettiğimizi belirtiriz. Sosyal medya da büyük üzüntü yaratan bu durumda ünlü sanatçılarda Esra ya manevi olarak desteklerini esirgemeden yanında olduklarını bir kez daha hatırlattılar.

esra-erol-ağladi

Bir önceki yazımız olan Alex Telles'te sona gelindi başlıklı makalemizde alex telles geliyor, alınan telles ve bitti hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 789 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>