Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Eskişehir’den Veysel’e Vize!

veysel sarı transfer                   Eskişehirspor’da sezon arası transfer dönemi yaklaşırken, mevcut kadroyu korumak adına yoğun çaba harcanıyor.Birçok futbolcusu özellikle 4 büyüklerin kıskacında olan Eskişehirspor, kafası karışan futbolcularını kadroda kalma konusunda ikna etmekte zorlanıyor. Eskişehirspor yönetiminin bir diğer sıkıntı yaşadığı futbolcusu ise başarılı oyuncusu Veysel Sarı. Genç futbolcu yönetimin bütün sözleşme uzatma çabalarına rağmen, sözleşmesini uzatmaya yanaşmadı.Bunun arkasındaki asıl sebep ise Veysel Sarı’nın kendisiyle ciddi olarak ilgilenen Beşiktaş’ın formasını giyme arzusu.

Eskişehirspor yöneticileri ile bugün buluşup bir araya gelen genç futbolcu Veysel Sarı, yönetimin mevcut sözleşmesini uzatma teklifini reddetti. Veysel Sarı, Eskişehirspor yönetiminin “Aldığın ücreti artıralım ve 4 yıllık yeni bir sözleşme imzalayalım. Eğer Eskişehir’den daha büyük bir takıma gideceksen de bize para kazandır ve öyle git” şeklindeki teklifine negatif cevap vererek, kendisine sunulan bütün teklifleri hiç düşünmeden reddetti.

Veysel: Beşiktaş beni istiyor, ben onları istiyorum.

”Beşiktaş benimle ciddi olarak ilgileniyor ve beni kadrosuna katmak istiyor. Eğer siz değerli yöneticilerim izin verirseniz Beşiktaş ile transfer görüşmesi yapmak istiyorum. Eğer anlaşma olmaz sağlanmazsa sizinle sözleşme uzatırım” şeklinde konuşan Veysel’in teklifini kabul eden Eskişehir yönetimi, yıldız oyuncuya Beşiktaş ile görüşmesi için vize verdi. Veysel Sarı önümüzdeki günlerde menajerleri vasıtasıyla Beşiktaş ile pazarlık görüşmelerine başlayacak.

Bir önceki yazımız olan Fener'in Yıldızları Antalya Yolcusu başlıklı makalemizde antayaspor, Fenerbahçe transfer ve semih antalyaspor hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.269 views kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Eskişehir’den Veysel’e Vize!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>