Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Eskişehir’den Galatasaray’a Sert Açıklama!

tarık çamdal krizi                   Eskişehirspor ile Galatasaray arasında ipler iyice gerildi.Her gün demeç savaşlarında yeni bir demeç, aradaki gerilimi biraz daha arttırıyor. Hatırlayacağınız üzere ara transfer dönemi yaklaşırken Eskişehirspor Galatasaray kulübünü, sözleşmeli futbolcuları Tarık Çamdal’ı ayartmak ve aklını çelmekle suçlamış, hatta Eskişehir kulübü bu sebepten ötürü genç yıldız Tarık Çamdal’ı süresiz kadro dışı bırakmıştı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Eskişehirspor kulübü basın sözcüsü Bekir Sıtkı Saraç, Galatasaray’ı ahlak dışı davranmakla suçlarken, gerilimi daha da tırmandıracak çok sert ifadeler kullandı.

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Bekir Sıtkı Saraç, bir basın muhabirine yaptığı açıklamada, Eskişehirspor Kulübü Yönetim Kurulu’nun birlikte almış olduğu bir kararla genç futbolcu Tarık Çamdal’ın, süresiz olarak kadro dışı bırakıldığını ve 14 bin 500 avro para cezası ile cezalandırıldığını anımsattı.

Çamdal’ın Eskişehirspor’un değer ve menfaatlerini hiçe sayarak, kulübün etik değerlerine riayet etmediğini savunan Saraç, “Tarık’ın Galatasaray ile görüştüğü ve bu kulübe imza attığını duyduk ancak bu gizleniyor. Galatasaray’ı spor ahlakına sığmayan bu davranışından dolayı kınıyoruz” diye konuştu. Saraç, Türk futbolunun akılcı yönetimlere ve dürüst yöneticilere ihtiyacı olduğuna değinerek, Meclis’ten bu yönde kararların çıkmasını beklediklerini sözlerine ekledi.

Eskişehirspor yönetimi, Galatasaray’la bağları artık tamamen koparmış bulunmakta. Kulüp, Cimbom’un uzun zamandır peşinden koştuğu Erkan Zengin’i kesinlikle bu kulübe satmayacak.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir'den Veysel'e Vize! başlıklı makalemizde beşiktaş transfer, eskişehir transfer ve veysel beşiktaşa hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 713 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>