Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Ersun Yanal Motive Etti

ersun yanal motive etti                 Fenerbahçe’de alınan ceza nedeniyle Kadıköy’de yalnızca kadın ve çocuk taraftarlara karşı oynanacak Akhisar Belediye Spor mücadelesi öncesi futbolcularıyla konuşan Teknik direktör Ersun Yanal, takımını maça hazırlamaya çalıştı. Futbolcularıyla gerçekleştirdiği uzun toplantıda Ersun Yanal, özellikle rakiplerini küçümsememeleri ve maçın başından sonuna kadar işi sıkı tutmaları konusunda uyarılar yaptı. Ersun Yanal ayrıca yakalanan seriyi devam ettirmeleri gerektiğine vurgu yaparken, rakiplerinin kendilerini yakalamalarına fırsat vermemeleri gerektiğini sözlerine ekledi. Fenerbahçe Teknik direktörü Ersun Yanal, artık karşılarına çıkan her takımın, kendilerinden bir galibiyet kopararak adlarından söz ettirmek istediklerine işaret ederek, bu yüzden futbolcularından çok dikkatli olmalarını ve bir an bile gevşememelerini istedi. Özellikle uzun süredir edinilen savaşçılık ruhundan vazgeçmemelerini isteyen Ersun Yanal, savaşmaya devam ettikçe başarının da devam edeceğini, kendilerini ligde avantajlı duruma getiren en önemli faktörün de bu olduğunu belirtti.

Ersun Yanal ayrıca futbolcularına, bu soğuk havada tribünü dolduracak kadın ve çocuk taraftarlarının da yüzlerini güldürmeleri gerektiğini belirtirken, kendi oyunlarını sahaya yansıtmaları ve sonuna kadar savaşmaları durumunda, kendilerini kimsenin durduramayacağını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Tolga Zengin'in Acı Günü başlıklı makalemizde acı haber, anne zengin ve anne zengin öldü hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 650 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>