Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Erdoğan’dan İddialı Açıklamalar!

erdoğan izmir açıklama               Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İzmir Adnan Menderes havaalanında kendisini karşılayan kalabalığa yönelik bir konuşma gerçekleştirdi.Konuşmasında genel olarak önceki konuşmalarını yineleyen Başbakan Erdoğan’ın, özellikle cemaate yönelik suçlamalarının konuşmalarından kalktığı ve cemaate yönelik sert açıklamaların bulunmadığı dikkat çekti.Ayrıca Erdoğan konuşmasında yolsuzluk yapan Babamın oğlu olsa, evladım olsa tanımam diyerek de suçlamaların bir komplodan ibaret olduğunu açıkladı.

Erdoğan konuşmasında şunları söyledi:

Biz bu konuda devlete zarar veren, yolsuzluk eden, babamızın oğlu olsa tanımayız. Benim öz evladım dahi olsa bu hususta katiyen tanımam.

Şunu çok açık ve net bir şekilde ifade ediyorum. Bu CHP’nin genel müdürü kalkmış sağda solda diyor ki, yolsuzluk yapılmıştır, daha henüz yargı hükmünü vermemişken, davada netlik yokken, kalkıp da evrensel hukuk kanunlarına göre masum insanlara o müfteri sıfatıyla iftira atıyor.Çünkü bunların karakteristik yapısında bu mevcut. Sen çamur at tutmasa da izi kalır.

Benim Fatih Belediye Başkanıma iftira üzerine iftira atıyorlar. Çünkü oradaki bir savcı iş takip ediyor iş. Belediyeye geliyor. Belediye başkanımız o savcının talebini yerine getirmedi diye kalkıyor ardından bu komplo adımını atmaktan geri kalmıyor.

Bir şey daha iliştiriyorlar. Gençliğe Hizmet Vakfı adıyla kurulmuş bir vakıf. Benim çocuklarım da bu vakfa üyeler. Fatih Belediyesi bir yer kiralıyor.

ÇYDD’ye devlet, belediyeler bir sürü yer verdi. Orada aklınız neredeydi. İstek Vakfı’na verilirken neredeydi. Türk Eğitim Vakfı’na verilirken neredeydi. Yasalarda buna engel bir şey yok. Verilebilir.

Kişilere bir çıkar var mı burada, hayır yok. Zaten olsa ne olursa olsun önce karşısına biz dikiliriz. Ama söylediğim gibi gerçek mesele sadece çamur at izi kalsın olayıdır, başka birşey değil.

Bir önceki yazımız olan Antalya'da Panikleten Deprem! başlıklı makalemizde antalya deprem, antalya körfezi ve antalyada deprem korkusu hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 714 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>