Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

En İyi Türk Dİzileri

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ 4 TÜRK DİZİSİ

tv

Teknolojinin yaygınlaşmasıyla beraber televizyon her eve hatta her odaya girmiş durumdadır. Fakat çekilen onlarca dizi, yüzlerce film arasından bazıları efsane haline gelmiş, tabiri caiz ise tüm ülkeyi ekranlara kilitlemiştir.

Aşağıda listelenen diziler sıralayabilmek için kendi kategorilerine yeni bir bakış açısı getirdi mi ? Oyuncuların performansı yeterli mi ? Konu akışı tüm diziyi yeterince kapsıyor mu ? İzleyici bir sonraki bölüm için sabırsızlıkla bekliyor mu ? gibi soruları araştırdık.

kurt

 

1.    Kurtlar Vadisi Pusu :  12 yıldan bu yana yedi kanal değiştiren, Memati’si, Laz Ziya’sı ve de Çakır gibi oyuncuları ile hepimizin gönlüne taht kuran bir dizi olmuştur.

 

 

 

 muh

2.    Muhteşem Yüzyıl :   Muhteşem Yüzyıl ülkemizde en yüksek reyting oranına sahip olan tek tarih dizisidir. Osmanlı’nın yükseliş devrini konu edinen dizi 4 yıla yakın gösterimde kalmış, Kanuni Sultan Süleyman’ın ölümü ile sona ermiştir.

 

aşk

 

3.    Aşk-ı Memnu :  Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı kitabından uyarlanan dizi zengin bir ailenin, aile içerisindeki çeşitli dramları konu ediniyor. Belli bir dönemin en çok reyting alan dizileri arasındadır.

 

leyla

 

 

4.    Leyla ile Mecnun : Fuzuli’nin yüzyıllar önceki hikayesinden uyarlanan absürt komedi dizisidir. 106 bölümü çekilen dizi çok büyük reytingler almasına rağmen aniden bitirilmiştir. Ayrıca kategorisinde en çok reyting alan dizi ünvanı ile özel bir yere sahiptir.

 

Bir önceki yazımız olan Chat Odaları ve Sohbet Sitesi başlıklı makalemizde chat odaları, chat siteleri ve chat sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 951 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>