Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Emre Belözoğlu ile Mehmet Aslan Arasında Gerginlik

Milli futbolcu Emre Belözoğlu Mehmet Aslan arasında sert diyaloglar yaşandı. Olayın bu seviyeye gelmesine Mehmet Aslan’ın önceden twit hesabında yayınladığı bir söz ortamı bu derece karıştırdı. Edinilen bilgilere göre Emre Belözoğlu Mehmet Aslan’a o yazıyı oradan kaldır diye sert bir hitapta bulundu. Bunun üzerine ikili arasında salonda gergin anlar yaşandı. Mehmet Aslan’a olay soruldu ve aramızda bir gerginlik yaşandı, bana uzaktan o twitleri sileceksin şeklinde çıkışta bulundu bende yanına giderek ne diyorsun sen dedim. Bunun üzerine sileceksin o yazıları değince ortam gerildi ve 5 ay önce atıldı onlar 5 aydır aklın neredeydi gibisinden cevap verdim dedi. Ortam daha da gerilmeye ramak kala salondakiler ikiliyi aralayarak yatıştırmaya çalıştılar. Emre beni salondan attırdı gibisinden söylentiler çıkmış böyle bir şey kesinlikle mümkün değil o beni ne attırdı nede bana el kaldırdı. Onun bana el kaldırması güneşin buz tutması ile eşdeğerdir” dedi. Biz magazin ekibi olarak bu ikilinin bir an önce barışmasını dileriz. Topluma ve spor camiasına mal olmuş arkadaşlar kavga yakışmıyor.

mehmet-emre

Bir önceki yazımız olan Ebru Gündeş'e Alınan Hediyeler başlıklı makalemizde bodrum da, ebru gündeş ve eşinin aldığı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.343 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>