Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Emrah ve Tayfun Arasında Yaşananlar

Yıllardır müziği ve duruşu ile hafızalarımızda yer edinen Emrah’ın geçenlerde bir olayı magazin gündemine bomba gibi düştü. Söylentilere göre Emrah oğlu Tayfun’dan mirasını yaşadığı süre zarfında kullanamayacak şeklinde yazı aldığı belirtildi. Sabah programına katılan sanatçı Emrah’ın oğlu Tayfun tüm açıklığı ile olayları anlattı. Tayfun’un azından dökülenler ; Annemin yaşadığı Bursa da ki evden ev sahibi bizi çıkarmak istedi ve bizde alıştığımız evden çıkmak istemiyorduk, karar aldık ve bu evi alalım dedik ve ben bunun üzerine babamı aradım, Baba bizi ev sahibi evden çıkaracak sen bu evi bize al yani bana al. Bunun üzerine sanatçı Emrah evi oğlu Tayfun’a alıp ve mirasından pay almasın diye bir belge imzalattığını söyledi.

Tayfun hayatını okuyarak ve iyi yerlere gelerek ispatlayacağını dile getirerek güzel bir okulum ve işim var, kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum dedi. Magazinci arkadaşlar Tayfun’a ne yapmak istiyorsun diye soru yönelttiler Survivor’a katılmak istiyorum başvuru da bulundum, devam eden okulum var onuda tamamlamak istiyorum dedi. Sesin nasıl baban gibi mi sorusuna ise Babamın Allah tarafından ona verilen bir sesi var benim sesim ise tam aksine kötü şarkıcı olmayı falan düşünmüyorum dedi.

Geçtiğimiz günlerde sanatçı Emrah objektiflerimize yakalandı ve oğlu hakkında kendisine yöneltilen sorular üzerine konuşmak istemiyorum, söyleyecek ve söylenecek bir şey yok demekle yetindi.

emrah-tayfun

Bir önceki yazımız olan Meryem Uzerliden Son Haberler başlıklı makalemizde haberleri, hamile ve hamilelik resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.148 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>