Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Ebru Şallı ile Sinan Akçıl Tatilde

Olaylı bir şekilde eşinden ayrılan Ebru Şallı dolu dizgin aşkını yaşıyor son zamanlarda. Eski eşinin geçen yaptığı açıklama da çok dövülecek adam var şeklinde göndermesinden sonra gerilen durumlar yatıştı sanırım, sevgilisi ile tatile çıktı. Geçen gün haberini vermiştim ve bir Türk gurbetçi tarafından Fransa da bir cafede görüntülenmişlerdi. Herkes bu zaman süreci içinde iki sevgilinin nerede olduğunu merak ettiler, hatta Sinan Akçıla telefonundan arayanlarda ulaşamadığı haberini aldık. Hatırlarsanız ikilinin daha önce Milano da çekişmiş fotoğrafları yayınlanmıştı, şimdi ise Fransa da görüntülendiler. Gözlerden uzak ve magazin habercilerinin objektiflerinden uzak bir yer olarak yurt dışını seçmeleri ve yaptıkları tatilden çekilen, yani çektikleri resimlerini sosyal medya hesaplarında paylaştılar. Aldığımız bilgilere göre Fransa da bit tatil yaptıkları belirlendi iki sevgilinin.

sinan-ebru-f

Bir önceki yazımız olan Ebru Gündeş gözyaşlarına hakim olamadı başlıklı makalemizde ağladı, Asuman Krause ve azeri hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 764 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>