Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Ebru Gündeş’e Alınan Hediyeler

Ünlü ses sanatçısı Ebru Gündeş’in eşi Rıza Sarraf karısını son zamanlarda hediyelere boğmuştu. Geçtiğimiz günlerde yolsuzluk ve rüşvet suçlaması ile göz altına alınan Rıza Sarraf eşine sayısız hediye ve evler aldı. Magazin basınında aldığı hediyeler ile adından söz ettiren Ebru Gündeş’e göz altına alınmadan iki gün önce de çok değerli bir tabloyu açık artırma ile aldığı tespit edildi. Hatta son zamanlarda takipçilerin ve magazincilerin eşiniz size sürekli hediye alıyor sorusuna Ebru Gündeş yakında bana mars’ı alacak diye karşılık vermişti.

Bu hediye yağmurlarından sonra eşi göz altına alınan Ebru Gündeş’in rahatsızlık geçirdiği bize ulaşan bilgiler doğrultusunda. Alınan hediyelere biraz değinecek olursak.

Öncelikli olarak bizlerin bildiği ; Rıza Sarraf istanbul Kandilli’de iki yalı hediye etmişti eşine. Ardından bildiğiniz üzere bir yalı daha almıştı ve bunu doğum hediyesi olarak aldığı bize gelen bilgilerden bir tanesi. Alınan yalının Osmanlı motifleri ile süslendiği de bir gerçek. Bodrum Kalesi manzaralı, 18 dönümlük bir alana yayılan bir Bodrumda villa aldığı da gelen bilgiler doğrultusunda.

Bu kadar mirasın ve malın mülk’ün 29 yaşında elde edilmesi gerçekten kolay olmasa gerek. Ve takipçilerin de kafasında soru işareti bırakmış durumda.

ebru-gundes-yalı

 

Bir önceki yazımız olan Emrah ve Tayfun Arasında Yaşananlar başlıklı makalemizde çalışıyor, emrah ve ev aldı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.162 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>