Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Ebru Gündeş gözyaşlarına hakim olamadı

Eşi Reza Zarrab’ın tutuklanmasının ardından sessizliğe bürünen Ebru Gündeş jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında gözyaşlarına hakim olamadı. Eşi ile severek evlendiklerini ve birbirlerini çok sevdiklerini söyleyen güzel sanatçı, biz bu yola çıkarken iyi günde kötü günde diye birbirimize söz verdik dedi. Küçük bir çocuklarının olduğunu ve onun bu olaydan çok etkileneceğini söyleyen sanatçı, çocuğum etkilenen taraf olacak, bir an önce karanlık günler bitecek bizim için aydınlık günler başlayacaktır dedi. Burada işini yaptığını ve Jüri üyesi arkadaşlarından destek beklediğini, duygusal olarak aklının başka yerde olduğunu bedenen burada olduğunu dile getirdi. Zor günler geçiren sanatçı, güzel günlerinde geleceğinden kuşku duymadığını belirtti ve canlı yayında gözyaşlarını tutamadı. Bildiğiniz üzere eşi Reza Zarrab yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda göz altına alınmış, sorgusunun ardından tutuklanarak adliyeye götürülmüştü.

Ebru Gündeş’e sanatçı arkadaşlarından da destekler gelmeye başladı, sosyal medya da destek veren arkadaşları yanında olduğunu ağlamaması gerektiğini söylediler. Yılmaz Morgül, Metin Arolat, Ece Erken, Demet Akalin Kurt, Gizem Hatipoglu, Asuman Krause, Özlem Yıldız gibi ünlüler destek verdiler.

ebru-agladi

Bir önceki yazımız olan Benim Hala Umudum Var Yeni Yılda Fox Tv'de başlıklı makalemizde 24. bölüm izle, 25. bölüm izle ve artık foxta hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 910 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>