Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Drogba, Galatasaray da kalacak

Galatasaray da kısa zamanda gönüllere taht kuran ve taraftarların sevgisini kazanan Drogba’ ya dış takımlardan teklifler geldiği söylentileri dolaşıyor. Geçtiğimiz günlerde Marsilya ile adı anılan Drogba , geçenlerde de Chelsea ye geri döneceği söyleniyordu. Şükrü Ergün yaptığı açıklamada Galatasaraylı taraftarları ve camiayı bir nebze olsun rahatlattı gibi. Drobla Galatasaray da kalacak ve takımı çok seviyor dedi. Drogba başkanımız Ünal Aysal ile yaptığı görüşmede kalmak istediğini mutlu olduğunu başkanımıza bizzat kendisi söyledi, gitme gibi haberler asılsızdır dedi.

Şampiyonluk için rekabette puanın 8 ‘e kadar düştüğünü belirten Şükrü Ergün bu hafta da 5’e kadar düşebilir yarışa devam ediyoruz daha her şey bitmiş değil dedi.

Sneijder’in durumu hakkında konuşan basın sözcüsü Şükrü Ergün bize herhangi bir teklif gelmedi, oyuncumuzun kendisine de teklif gelmedi gelse haberimiz olurdu dedi.

Transfer olayına konusuna değinecek olursak basında isimler dolaşıyor bir kaçı ile de resmi olarak görüşürüyoruz, takımımızdan gönderilecek yabancılar olacak ve bunların yerine geleceklerde olacak, şuan için bir şey demek erken çalışmalarımız bu doğrultu da devam ediyor dedi.

drogba-bruma

Bir önceki yazımız olan Yolanthe Cabau rahat takıldıklarını söyledi başlıklı makalemizde cıplak, kıvanç tatlıtuğ ve oldukça rahat hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 770 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>