Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Dizi Aşkı Gerçek Oldu

Cum akşamları izleyiciyi ekran’a kilitleyen Medcezir dizisi oyuncuları Cağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya aşkı gerçek oldu. Bir ay öncesinde evli bir adam ile adı anılan ve bu ilişkinin olay olmasından sonra ayrılan Serenay Sarıkaya, Cağatay Ulusoy ile yakınlaştı. iki başarılı oyuncu da geçtiğimiz günlerde zor bir süreçten geçtiler. Cağatay Ulusoy’un esrar olayı gündeme gelmiş ve mahkemeye çağırılmış tutuksuz yargılanmasına karar verilmişti. iki başarılı oyuncunun yakın çevresinden gelen bilgilere göre birbirine iyi geldikleri ve çok iyi anlaştıkları dile getirildi. İkinci sayfa programında da doğrulandı ikilinin aşkları. Yeni dönem oyuncularına bakınca dizi aşkları son zamanlarda gerçek oluyor ve dizideki yakınlaşmalar gerçek hayata da yansıyor. Sanırım bu oyuncuların yoğun tempo ile çalışmaları ve birbirlerine dizide ısınmaları birbirlerini yakından tanımalarından kaynaklanıyor. Medcezir dizisinden biraz bilgi verecek olursak önümüzdeki cuma günü 16. bölümü ile ekranlara gelecek ve Mira Yaman aşkı dizide bitecek mi bunu hep beraber göreceğiz.

Serenay-Çağatay

Bir önceki yazımız olan Erdoğan'dan İddialı Açıklamalar! başlıklı makalemizde erdoğan izmirde, erdoğandan açıklamalar ve evladım olsa tanımam hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.269 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>