Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Diriliş Ertuğrul Dizisi Reyting Kırıyor

İlk Bölümde Reyting Kırdı!

İlk bölümden bu yana ekranlara geldiği süre içerisinde 1.bölümden itibaren reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisi her geçen bölümde izleyici sayısını artırmaktadır.

Osmanlı döneminden önce Osmanlı Devletinin Kurucusu Osman Bey’in babasının  Ertuğrul Gazi’yi konu alan dizi o dönemde kayı boylarının bir birleriyle etkileşimi ve Selçuklu dönemini anlatmaktadır.

Daha Önce Böyle Bir Dizi Yayınlanmadı!

Daha önce televizyonlarda bu dönemin anlatılmayan yönlerini anlatan Diriliş Ertuğrul dizisi baya kalabalık bir kadrodan oluşuyor.  Serdar Gökhan’ın rol aldığı ve Süleyman Şahı canlandırdığı dizide O dönemin ve Türk tarihinin en önemli kişilerinden birisidir. Aynı zamanda Ertuğrul Gazi’nin de babasıdır. Süleyman Şah  Anadolu’ya Osmanlıları getiren ilk isim olarak da bilinir. 4 çocuk babası olan Süleyman Şah 49-50 yıl yaşadığı  tahmin edilmektedir. Fırat Nehir’i üzerinden cabere giderken boğularak vefat etmiştir. Dizide Ertuğrul Gazi’yi canlandıran Engin Altan Düzyatan şimdiden liderlik vasıfları ve ilerde ne kadar büyük işler yapılacağının sinyalini veriyor. Büyük bir beğeni ile izlenen Diriliş Ertuğrul Dizisi her bölümde heyecan ile izlenmeye devam ediyor.

diri

diriliş ertuğrul dizisi, diriliş ertuğrul dizisi izle, diriliş ertuğrul dizisi fragmanları

Bir önceki yazımız olan Kod Adı K.o.z Filmi Fragmanı İzle başlıklı makalemizde kod adı k.o.z filmi, kod adı koz filmi fragmanı izle ve kod adı koz filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 905 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>