Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Dip Boyasının Zararları

db

Dip Boyası Bir Çok Hastalığa Davetiye Çıkartıyor.

Dib boyası bayanlar için olmazsa olmazlar arasında görünüyor. Peki hiç düşündünüz zararlarını? İçerisin de bir çok kimyasal maddeyi bulunduruyor.Dip boyası kullanan bayanlarda kimyasal madde nedeniyle bir çok hastalığa davetiye çıkıyor.Başta cilt ve meme kanserine yol açıyor. Ve bir çok hastalığa neden oluyor. Erkekler kullansa da asıl dip boya kullanıcıları bayanlardır.

Saç boyatırken peki nelere dikkat edilmeli ?

saç boyatınca kaliteli boyalara ve profesyonellere bırakmak gerekiyor. Saç boyası katılaştıkça kimyasal madde zararı daha da artıyor ve hastalığın çıkma olasılığını daha da arttırıyor. Meme kanseri, cilt kanseri yanı sıra kan hastalıklarına da davetiye çıkartmaktadır. Uzmanlar bu konuda dip boya kullananları uyarıyor. Dibi gelmiş bayanların daha çok doğal ve kına tarzı boyalara yönelmerinde fayda olduğunu söylemektedir.

Bir önceki yazımız olan Kazan Kebabı Tarifi başlıklı makalemizde güneydoğu yöresel yemekler, kazan kebabı ve kazan kebabı tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 794 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>