Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

DENİZ SEKİ KANSER Mİ? AVUKATI AÇIKLADI

denizseki

Deniz Seki’ nin Kanser mi?

Sosyal medya da yayılmaya başlayan bir haberde Deniz Seki hakkında kanser olduğu söylentileri boy gösterdi.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ nde ameliyat olan Deniz Seki  sağlık durumu ile ilgili sosyal medya da dolaşan haberler üzerine avukatı bir açıklamada bulundu.

Deniz Seki’ nin Avukatı şöyle açıklama bulundu: ‘’ Ülkemizin önde gelen ses sanatçılarından müvekkilim Deniz Seki, yaşamış olduğu sağlık problemleri nedeni ile İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi nezdinde tedavi görmeye başlamış olup sağlık sorunu ve akabinde tedavi sürecine ilişkin olarak kamuoyuna aktarılan yegane doğru bilgi, iş bu ameliyatın gerçekleşmiş olmasıdır.

SONUÇLAR HENÜZ BELLİ DEĞİL

Müvekkilim Deniz Seki, 23.02.2015 tarihinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi nezdinde devam eden tedavi süreci ile ilgili olarak dün hiçbir surette gerçeği yansıtmayan tamamen gerçek dışı bilgiler kamuoyuna iletilmiştir. Zira müvekkilim Deniz Seki, 24.02.2015 günü yumurtalıklarında bulunan kistler nedeni ile ameliyat edilmiş olup ameliyayat esnasında müvekkilim Deniz Seki ‘den alınan kistler patoloji incelemesi yapılmak üzere laboratuara gönderilmiştir. Buna rağmen kamuoyuna patoloji sonuçlarının çıktığı yünündeki gerçek dışı haber içerikleri iletilmiştir. Hali hazırda incelemeler devam etmekte olup bu konuda gerek bize, gerek de müvekkilime İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’ nce verilmiş kesin hiçbir sonuç bulunmamaktadır. Bu yönüyle yapılan açıklama ve haberlere itibar edilmemesini dileriz.’’ Diye açıklamalarda bulundu. Sonuçlar halen açıklanmamış olup Deniz Seki’ nin tedavisine devam ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Medcezir 63. Bölüm Özeti başlıklı makalemizde medcezir 63 bölüm fragmanı, medcezir 63 bölüm fragmanı izle ve medcezir 63. bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 801 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>