Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Çörekotu Faydaları Saymakla Bitmez‏

corek-otunun-faydalari

Ölümden başkasına şifadır.. işte çörekotu ..

Çörekotu’ nun faydaları saymakla bitmiyor .. Miğde bağırsak şikayetleri,idrar yolları,böbrek hastalıkları kolestrol, kalp damar koruyucu,alerji,yüksek tansiyon,diyabet gibi birçok hastalığa şifadır.

Fakat herzaman olduğu gibi insanlarda kullanmama hastalığı mevcut veya inanmıyor bu bana şifa vermez diyor
ve öyle düşünüyor.Halbuki çok yanlış bir düşüncedir.
Çörek otundan fayda bulabilmek için sadece çörek otunu bir kaç kez kullanmak yetmemektedir. Çörek otunu düzenli olarak uzun süre kullanmak gereklidir. Ki bunu Peygamber Efendimiz (sav) çörek otunun ölümden başka her şeye şifa olduğuna işaret ederken “Çörek otuna devam ediniz…” tavsiyesinde bulunarak çörek otunun bu olumlu etkilerinden faydalanabilmek için çörek otu kadar çörek otuna uzun süre ve düzenli olarak devam etmenin de çörek otu kadar önemli olduğunu bildirmişlerdir.
Bu kadar yazının üzerine daha kullanmamak olmaz sanırım.

Bir önceki yazımız olan kiraz sapı ve mısır püskülü‏ başlıklı makalemizde doğal zayıflama, hazırlanışı ve kiraz sapı hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 795 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>