Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Chat’te Java Sorunu

Sevgili kullanıcılarımız;bildiğiniz gibi sitemizin ana teması ücretsiz sohbet, chat içermektedir.Ana sayfamız üzerinden bu hizmeti bedava vermekteyiz.Ancak hali hazırda sohbet sitesine giriş yapan kullanıcılarımızın bazı belli başlı problemleri olmaktadır.Bunların başında da java sorunu gelmektedir.Malesef kullanılan sohbet appletlerinin çoğu java desteği ile çalışmaktadır.Bu sebeple bazı kullanıcılarımızın bilgisayarında yüklü olmadığından dolayı chat paneli açılmamaktadır.Kullanıcılarımızın bu tür mağduriyetler yaşaması bizleri üzmektedir.

Bunun bilincinde olduğumuzdan dolayı sizlere chat sayfamızın hemen üstünde açıklama yapma gereği duyduk.Bunun yanı sıra bu makalemizdede java sorununu nasıl çözebileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Öncelikle Java indirebilmeniz için aşağıdaki resime tıklamanız gerekiyor.

java indir

 

İndirdikten sonra yapmanız gereken işlemler ise sıralaması ile şudur.

Kuruluma tıkladıktan sonra karşınıza çıkan yükle/install butonuna tıklıyoruz.

1

 

İnstall veya yükle butonuna bastıktan sonra çıkan 2 seçeneklerden üsttekini seçiyoruz.Daha sonra accept/yükle seçeneğine tıklıyoruz.

2

 

Kurulum kendi kendine başlayacak siz bu süreçte sürenin dolmasını bekleyeceksiniz.Bittikten sonra ise finish veya kapat tuşuna basıyorsunuz.Daha sonra sayfayınızı yeniliyorsunuz.Javanız yüklenmiş oluyor.

3

 

Bildiğiniz gibi bir çok applet ve işletim programları, oyunlar hesap işlemleri türden site ve programlar java destekli çalışmaktadır.Bunun için bilgisayarınıza mutlaka java yüklemeniz gerekmektedir.Sizlere bu anlatımımızda javayı nasıl yükleyebileceğinizi izah ettik.Umarım açıklayıcı olmuştur.Kurulum ile ilgili sorun yaşarsanız eğer yorum yazarak bizlere iletirsiniz.Sizlere yardımcı olmak bizleri mutlu edecektir.Keyifli sohbetler diliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Sohbet'e giriş problemleri başlıklı makalemizde chat, chat sitesi açılmıyor ve sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 2.479 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>