Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Cem Avusturalya Yolcusu

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz Russell Crowe’un Türkiye’de çekeceği ‘The Water Diviner’ filminin okuma provaları için Avustralya’ya gidiyor.

Russell Crowe’un yönetmeni olduğu  Çanakkale Savaşı’nda kaybolan 2 oğlunu aramak için 1919’da Çanakkale’ye gelen bir babanın öyküsünü anlatan The Water Diviner filminde Türk subaylarını canlandıracak olan Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz’ı okuma provalarına katılmaları için Avustralya’ya davet etti.

Ayrıca Filmde oynayacak olan bir diğer Türk Oyuncu  Yılmaz Erdoğan’da provalar için geçen hafta Sidney’e uçtu. Kendi filminin ön hazırlıklarıyla uğraşan ve Russell Crowe’dan süre isteyen Cem Yılmaz, çalışma takvimini ayarladıktan sonra rolü kabul etti. Yılmaz önümüzdeki hafta okuma provası için Sidney’e gidecek.

Bir önceki yazımız olan Abramovich Ziyarete Geldi başlıklı makalemizde abramovich, abramovich bodrumda ve chelsea takımın sahibi hakkında bilgiler verilmektedir.

, , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 785 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>