Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Çarşı İddianamesi Kabul Edildi. 35 Kişi Yargılanacak!

çar

Beşiktaş çarşı grubunun liderlerinin de arasında bulunduğu Gezi eylemlerin de hükümeti yıkmaya teşebbüs ile suçlandığı ve iki hafta öncede İstanbul 13. ağır ceza mahkemesine gönderilen iddianame kabul edildi.

16  Aralıkta Duruşma.

Hükümeti yıkma Darbe teşebbüsü ile yargılanacak olan 35 sanık 16 Aralık 2014 tarihinde savcı karşısına çıkacak.09:30’da görülmeye başlanacak duruşma için sanıklar çaylayanda ki İstanbul Adalet Sarayına çağırıldı.

Müebbet Hapis Cezası İsteniyor.

Beşiktaş çarşı grubunun liderleri Erol Özdil, Cem Yakışkan, Numan Bülent Ergenç silahlı örgüt kurmak darbe ve hükümeti yıkma teşebbüsünde bulunmak ile suçlanıyor

İddianameye göre diğer suçluların devleti yıkmaya yönelik darbe teşebbüsü yanı sıra Çarşı grubunun liderliğinin silahlı örgüt üyesi olmak , Kamu güvenlik görevlisine zorluk çıkarmak, kanuna aykırı toplantı ve gösteri düzenleme, ruhsatsız silah bulundurmak ile suçlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Atanamayan Öğretmenlere Müjde! başlıklı makalemizde boş öğretmen kadro listesi, güncel haberler ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 872 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>