Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Çağlayan Kendini Savundu!

zafer çağlayan açıklama                Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen ve ülke gündemine bomba gibi düşen yolsuzluk operasyonu kapsamında Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın oğlu da gözaltına alınmış, oğul Çağlayan hakkında rüşvet alma gibi illegal faaliyetlere karıştığı hakkında iddialar ortaya çıkmıştı.Olayda pek çok bakan çocuğu ve işadamı daha gözaltına alınırken, Bakan Çağlayan da diğer bakanlar gibi kelimenin tam anlamıyla derin bir sessizliğe bürünmüştü. Bakan Zafer Çağlayan bugün bir haber ajansına yaptığı yazılı açıklama ile suskunluğunu bozdu.

17 Aralık tarihinin bir süreç olduğunu ve bu süreçte hiçbir şeyin normal olmadığını belirten Bakan Çağlayan, kendilerine ve dolayısiyle de hükümetlerine sistematik bir saldırının gerçekleştirilmekte olduğunu söyledi.Bakan Zafer Çağlayan Özetle aşağıdaki konuşma ile kendini ve oğlunu savundu.

“Maksadı ve hedefi çok ayrı olan, büyük bir tuzakla yüz yüzeyiz. Ne benim, ne evladımın ve ne de onun kadar değerli çalışma arkadaşlarımın bir yanlışın içinde olması söz konusu dahi olamaz. Önümüzdeki günlerde her şey su yüzüne çıkacaktır. Hukukun üstünlüğüne ve masumiyet karinesine herkesin özellikle de hukuku uygulamakla görevli ve yükümlü olanların çok daha fazla itina göstermesi gerektiği inancını taşıyorum.  Bu dönemden alnımızın akıyla, milletçe kuvvetlenerek sıyrılacağımıza inanıyorum.”

Bir önceki yazımız olan İstanbul Emniyetinde Artçılar Sürüyor! başlıklı makalemizde emniyette artçılar, emniyette görev değişikliği ve görevden almalar hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.016 views kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Çağlayan Kendini Savundu!

  • ALperen diyor ki:

    Umarız Öyledir yetim garib gurabının Hakkını yememişsinizidr sayın bakan
    Ama Şuda var Ata Sözüdür Çok anlam ifade eder sayın bakan Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye tüyü bitmemiş yetimin hakkını yediyseniz Haram olsun…(ALLAH) Sorsun inşallah.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>