Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Büyük Şef Geri Dönüyor!

ujfalusi dönüyor                    Fatih Terim döneminde Galatasaray’da oynayan ve 2011-2012 sezonundaki şampiyonlukta büyük pay sahibi olarak taraftarların kısa sürede sevgilisi olmayı başaran Big Cheif (Büyük Şef) lakaplı Ujfalusi futbolu bıraktığını açıklamıştı. Ujfalusi Galataaray’da oynarken geçirdiği ağır sakatlıktan sonra kendini bir daha toparlayamamış, Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra da fazla futbol oynayamamış ve geçtiğimiz günlerde aktif futbol hayatını sonlandırdığını bildirmişti. Bu habere en çok üzülen Galatasaray taraftarları olmuştu.Fakat dün beliren bir ihtimal Galatasaraylı taraftarları sevindirecek cinsten.Büyük Şef’in yeniden Florya’ya dönme ihtimali belirdi.

Fatih Terim’in ardından teknik adamlık görevine Roberto Mancini’yi getiren Galatasaray’da uzun süredir sportif direktör dedikoduları konuşuluyordu. 2011-2012 sezonundaki şampiyonlukta önemli bir pay sahibi olan Ujfalusi, formasını iki yıl boyunca başarıyla giydiği ve taraftarlarca efsane ilan edildiği Sarı Kırmızılı camiâda görev almaya hazırlanıyor. Ujfalusi’yi İstanbul’a çağıran yönetim daha önce, bu pozisyon için Şenol Güneş, Mustafa Denizli ve Erdal Keser gibi isimlerle de görüşmüştü.

2004-2008 yılları arasında Fiorentina’da forma giyen Ujfalusi, bu sayede eski teknik direktörü Mancini ile yeniden birlikte çalışma şansı bulacak. Yarın İstanbul’a gelmesi beklenen Büyük Şef’in buönümüzdeki hafta içerisinde yeni görevine başlaması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Ersun Yanal İddialı başlıklı makalemizde ersun yanal, ersun yanaldan açıklamalar ve fenerbahçe akhisar hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 634 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>