Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Burçlar ve İnsanlar

indir

Burçlar günümüzde popüler hale gelmiştir. Artık öyle hal aldı ki burçlar uyuşmadığı taktirde insanlar bir birlerine olumsuz cevaplar vermektedir. İki kişi tanışmaya başladığında ilk başta hemen hangi burçsun diye sormaya başlıyor ve vermiş olduğu cevaba göre anlaşabilirmiyim veya anlaşamam mı diye hemen kara veriyor, Eğer anlaşacağı bir burçsa tamam diyor tanışmaya devam ediyor.Eğer anlaşamadığı bur olursa hemen olumsuz cevabını vererek tanışma başlamadan sohbetini sollandırıyor.

Peki sizce burçlar hayatımızda gerçekten bu kadar önemli mi?

Burçlar insanları yönlendirmemelidir. Karşınızda ki insanı burç’a göre , doğdugu tarihe göre yaklaşmak veya yaklaşmamak doğru bir yöntem değildir. Maalesef günümüzde genellikle bayanların daha çok takip ettiği burçlar hayatlarının bir parçası olmuş durumda. Günlerinin bir bölümünü burçlara ayırarak hayatlarına şekil vermeye çalışan insanlar maalesef ki var. Burçlar insanları yönlendirmemelidir. İnsanlar kendilerini yönlendirmeli ve ilişkilerine yön vermelidir.

Burçlar Psikolojik Bir Yöntemdir

Burçlar insanlara olumlu ve olumsuz yorumlar vererek bilinç altlarına vermiş olduğu yorumlarla yönlendirmeye çalışır ve insanlarda bu yönde ilerlemeye çalışır. Örneğin; Boğa burcu duygusaldır, arzuludur vs. Boğa burcu olan biri bilinç altına yerleşen bu kelimelerle evet ben duygusalım, ben arzulu çekiciyim diyerek kendine yön vermektedir..  İnsanları yönlendirerek istedikleri gibi şekil almasını sağlamaya çalışan bu yöntemler evlilik ve insanlar arası iletişimi ciddi derecede bozmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Simit Böreği Tarifi başlıklı makalemizde pasta tarfileri, simit böreği ve simit böreği tarifii hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.077 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>