Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Bruma gidecek mi

Galatasaray’a büyük umutlar ile gelen ve kendisinden çok şey beklenen Bruma beklentileri ilk sezonda karşılayamadı ve vasat bir futbol sergiledi. Portekiz Takımları Sporting Lizbon dan alınan Bruma güzel bir fiyat’a Galatasaray’a transfer olmuştu ama ne yazık ki istenileni veremedi ve eleştirilerin sürekli markajında kaldı. Son zamanlarda kiralık olarak gidecek söylentileri dolaşırken ortalarda Bruma ya İtalyan iki klüpten teklif yapıldığı belirtildi. Galatasaray’da fazla forma şansı bulamayan oyuncunun kiralanması gündeme geldi. Bizim düşüncemize göre oyuncu hızı ile ve kabiliyeti ile iyi bir eğitim alırsa daha iyi işler yapacağı yönünde, umarım Galatasaray takımından gitmez ve Şampiyonlar Liginde kendisinden istenileni bir an önce verir. Hız olarak çok iyi bizim düşüncemize göre ama teknik olarak biraz zayıf gibi . Kendisini geliştirir diye umud ediyoruz.

bruma1

Bir önceki yazımız olan Pelin Karahan'a markaj başlıklı makalemizde ak merkez de, aşk hayatı ve aşka küsmedim dedi hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 933 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>