Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Bolu’da Korkutan Deprem

depremBolu’da 24 Kasım 2013 saat 22:49’da gerçekleşen deprem yürekleri ağızlara getirdi. Merkez üssü Ulumescit olan 4.8 büyüklüğündeki deprem İstanbul ve Ankara başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden de hissedildi.Merkez ilçeye bağlı Ulumescit köyünde gerçekleşen ve çevre illerden de hissedilen deprem yaklaşık 10 saniye sürdü.10 saniye boyunca sallanan Bolu’da halk sokaklara döküldü. 1999 yılında da 2 deprem geçiren Düzce ve Bolu’da halk panikle sokaklara dökülürken ilk araştırmalara göre herhangi bir maddi hasarın ve can kaybının oluşmadığı bilgisi geldi.Bolu Valisi İbrahim Özçimen ise yaptığı açıklamada, depremin hemen ardından bir araştırma ekibinin depremin ana merkezi olan Ulumescit köyüne gönderildiğini belirtti.Özçimen ilk yapılan araştırmalara göre bir can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu belirtirken, depremin küçük ölçekli olmasının ise sevindirici olduğunu belirtti.Konuyla ilgili araştırmaların sürdüğünü bildiren Vali Özçimen şu an için depremin türü ve etkileri hakkıda net bir bilgi vermenin zor olduğunu belirtti.

Bolu ve Düzce’de özellikle halen geceyi evlerinin dışında geçiren vatandaşların olduğu bilgisine ulaşmış bulunmaktayız.Halk depremin öncü deprem olabileceği endişesiyle evlerine girmekte tereddüt yaşıyor.

Bir önceki yazımız olan Başbakanlık'ta Canlı Bomba Paniği başlıklı makalemizde ankara canlı bomba, başbakanlık konutu bomba paniği ve başbakanlıkta bomba hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 658 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>