Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Binali Yıldırım Sabır İstedi!

binali yıldırım açıklama                 Ak Parti’nin İzmir adayı merakla beklenmeye devam edilirken, en çok da Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın İzmir’den aday olup olmayacağı konusu merak edilmekte. Bildiğiniz üzere Ak Parti için yerel seçimlerin belki de en önemli hedefi, CHP’nin kalesi olarak da bilinen İzmir’i fethetmek. Bu hedefi başarmak için de, olabilecek en iyi adayı göstermek isteyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan sık eleyip ince dokuyor. Bakan Binali Yıldırım ise kendisine yöneltilen İzmir’den Belediye Başkanı adayı olacak mısınız sorusuna biraz daha sabır lütfen dedi.Bakan Binali Yıldırım, konu hakkında hiçbir sır vermezken, soruları da bilindik nezaketi ile geçiştirmeyi tercih etti.

Ak Parti halen İzmir adayını açıklamazken, kesin bir ipucu vermese de kulislerde en çok konuşulan isim ise Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım olarak göze çarpıyor.Yalnız Başbakan Erdoğan’ın Binali Yıldırım’ın Bakanlığını ve çalışmalarını çok beğendiği ve takdir ettiği de biliniyor.Bu kadar başarılı bir Bakanını, olası bir mağlubiyetin ortasına atıp atmayacağı Başbakan Erdoğan’ın, bu merak edilen kararını önümüzdeki günlerde netleştirmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Fişleme Belgeleri Mit'ten Sızmış! başlıklı makalemizde belgeler mitten sızdı, çelik basın toplantısı ve fişleme belgeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 691 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>