Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Bilecik’te Ertuğrul Gazi’yi Anma Etkinliğin de Olaylar Çıktı.

Bilecik’ de düzenlenen 733. Ertuğrul Gazi’yi anma ve Söğütlü şenliklerinde olaylar çıktı.

gs

Bilecik’te düzenlenen etkinlikte Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU ve MHP lider Devlet BAHÇELİ katıldı.Etkinlik devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın mesajı okunurken sahneye biri atlayarak mikrofonu eline aldı ve sahne de bulunan kürsüyü fırlattı.

Bir Anda Sahneye Atladı.

Sunucu Serdar TUNCER’in sunumunu yaptığı etkinlikte bir anda sahneye fırlayarak sunucunun elinden mikrofonu alan şahıs sahnede bulunan kürsüyü fırlattı olaya korumaların müdahalesi ile sahneden indirildi.

Sahneye Başbakan Çıktı.

Olaydan sonra sahneye çıkan Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU ” Herkesi söğütlüye gelmeye davet etti. ve gün birlik olma vaktidir gelin birleşelim kucaklaşalım siyasi görüşü ne olursa olsun sarılalım . Biz Türkiye Cumguriyeti’ni cihan devleti yapana kadar çalışacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan Defne Yaprağının Faydaları başlıklı makalemizde defne yaprağı faydaları, defne yaprağı ne için kullanılır ve defne yaprağı yağı faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 802 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>