Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Beşiktaş’ta Fernandes Çıkmazı!

Fernandes Çıkmazı            Beşiktaş’ta dün alınan farklı galibiyete rağmen sular bir türlü durulmak bilmiyor. Beşiktaş’ın adeta bu sezon olay adamı haline dönüşen Fernandes, takımı ile nerdeyse ipleri koparma noktasına geldi. Son Kasımpaşaspor maçında olan olaylar bardağı taşırırken, yıldız oyuncuya kesilen 200 bin euroluk para cezası ilişkileri tamamen kopma noktasına getirdi. Oyuncu Kasımpaşa maçında gerçekleşen taraftar saldırısından sonra oyundan çıkmak istemiş, Bilic izin vermeyince hocasına “O zaman takımı sahadan çek” diyen Fernandes, isteği de kabul görmeyince tüm hafta küskünlüğünü devam ettirerek haddi aşmıştı. Bütün hafta boyunca sakatlıklarını bahane ederek idmanlara çıkmayan Fernandes’in, kulüpte de kimseyle konuşmadığı gözlerden kaçmadı.Kendisine kesilen para cezası sonra kelimenin tam anlamıyla çıldıran 27 yaşındaki yıldız futbolcu, “Benim burda suçum nedir. Mağdur olan benim. Bu saçma cezayı kaldırmazsanız, oynamam” diyerek kulüple ipleri koparmayı kafasına koyduğunun sinyalini verdi. Beşiktaş yönetiminin de bir türlü yeni sözleşme istek ve tekliflerine karşılık vermeyen yıldız oyuncuyla bu gelişmelerden sonra yolları ayırmanın planlarını yaptığı öğrenildi. Ayrıca Siyah Beyazlı kulüpte Sportif Direktör Önder Özen de yaptığı açıklamada oyuncuya kararı tebliği ettiklerini ve beklemeye geçtiklerini söyledi. Özen, “Benim Beşiktaş adına kaygılarım var. Fernandes de bunları değerlendirecektir. Gözlemlerimi yönetim kurulu ile paylaşacağım. Buna göre bir karar çıkacaktır” diyerek oyuncuyla ilgili olumsuz düşünceler içerisinde olduklarını açıkça belli etti.

Bir önceki yazımız olan Engin Trabzon'a Koşuyor! başlıklı makalemizde engin baytar, engin baytar transfer ve engin trabzona hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.218 views kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Beşiktaş’ta Fernandes Çıkmazı!

  • ibrahim diyor ki:

    bir takımda eğer bu şekilde kızmalar küsmeler mevcutsa başarı elde etmek çok zordur hatta imkansızdır.
    o yüzden herkes bir olucak ve çalışacak ayrı gayrı olmayacak .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>