Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Beşiktaş’ İşçi Eyleminde Kavga

Beşiktaş’ta İşten çıkartıldıkları gerekçesiyle DİSK üyesi,

eylem tepki gösteren grupla kavga çıktı.

Beşiktaş’ta işten çıkarılan temizlik işçileri eylem yaptı. Eyleme karşı çıkan grupla temizlik işçileri arasın da kavga çıktı. Sopalar ve kemerlerle birbirine giren iki gruba polis gaz sıkarak müdahele etti.

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedar İşten çıkarıldıkları gerekçesiyle bir süredir eylem yapan işçilerin sağa sola çöp bırakmasına tepki göstermek için vatandaşlarla beraber Dünya Barış Parkına çiçek dikti. Daha sonra Murat Haznedar parktan ayrıldı

Başkanın parktan ayrılmasından sonra parkta bekleyen bi grum devrimci sendikasıyla Disk üyesi kendilerine tepki gösteren grupla ağız dalaşına girmesiyle kavga büyüdü olaya çevik kubbet ekipleri müdahele etti.

indir

Bir önceki yazımız olan Bademli Çikolata Tarifi başlıklı makalemizde bademli çikolata, bademli çikolata tarifi ve çikolata tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 808 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>