Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Berrak Tüzünataç diziden ayrılıyor mu

berrak-tuzunatac

Berrak Tüzünataç bilindiği üzere Muhteşem Yüzyıl dizisinde başarılı bir oyun sergilemesine rağmen magazin basınına asılsız olan bir haber yayıldı ve diziden ayrılacağı belirtildi. Bu haberin doğruluğu yansıtmadığı ve dizinin seyirine devam edeceği Muhteşem Yüzyıl ekibi tarafından magazin basınına duyuruldu.

Berrak Tüzünataç Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mihrünnisa rolünü canlandırıyor. Mihrünnisa hatun dizide şehzade Mustafanın eşi olarak rol alıyor, ayrıca Barbaros Hayrettin Paşanın da kızını canlandırıyor. Hatırlarsanız Mihrünnisa  hatun geçtiğimiz bölümlerde Rüstem paşa tarafından kaçırılmış ve Şehzade Mustafa ya tuzak kurdurularak onun istanbul’a yani pahitaht’a gelmesi sağlanmıştı.

Bir önceki yazımız olan Muhteşem Yüzyıl 112. bölüm fragmanı izle başlıklı makalemizde 112. bölüm fragmanı, arasında kavga ve beyazıt hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 824 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>