Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Benim Hala Umudum Var 26. Bölüm Fragmanı

Star tv ekranlarında severek izlenen ve yeni yılda yeni yayın döneminde fox tv ekranlarına transfer olan Benim Hala Umudum var dizisinin gösterimi yarın 20:30 da olacak. izleyicilerden ve sevenlerinden 15 gün ayrı kalan dizi yeni kanalında büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. 25. bölüm’ü biraz hatırlayacak olursak, Ozan ile Hale işbirliği yapmış Hakan’ın gerçek yüzünü Umut’a anlatmaya çalışmışlardı ama başarılı olamadılar. Hakan olayın farkına varmış ve farklı bir ağızdan konuşarak başından savmıştı. Bu sırada Hakan’ın asistanı Duygu kendisinin çıkmazda olduğunu bildiği için ve Hakan’ın onun yanında yer almayacağını düşünerekten polis’e Hakan’ı ihbar etmiş ve adam öldürdü gibisinden suçlamada bulunmuştu. Umut ile Hakan ofisinde konuşurken Polis’in ani baskınına uğradılar ve Hakan tutuklandı. 26. Bölümde bu hafta izleyeceğimiz bölümde anladığımız kadarı ile kardeşi çılgına dönüyor ve Ozan, Umut onun yanında ona destek olmaya çalışıyorlar. Zafer bir olaya bulaşmıştı ve bu bölümde kendisini ihbar etti ben oluyorum o robot resimdeki diye.

hakan-tutuklama

Bir önceki yazımız olan Selçuk Uluergüven hayatını kaybetti başlıklı makalemizde geçirdi, hastalandı ve hayatını kaybetti hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.087 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>