Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Benim Hala Umudum Var 25. Bölüm Özeti

Benim Hala Umudum var dizisi dün akşam 22:30 da yeni bölümü ile siz sevenlerinin karşısında oldu. 24. bölüm de bildiğiniz üzere Ozan suya düşmüştü ve Hakan onu kurtarmadan teknesi ile gözlerden kaybolmuştu. Ozan’ı balıkçılar kurtarır ve donmuş bir vaziyette Melis’in evine sığınır Melis’e durumu anlatır, Melis şok olur Hakandan bu kadar beklememektedir. Ozan geceyi Hakanın Melise tahsis ettiği evde geçirir. Ertesi sabah Hakan eve gelir, Ozan ile Melis korku içinde alt kata saklanırlar. Ozan evden ayrıldıktan sonra direk Haleyi arar ondan yardım bekler ; yaşadıklarını Hakanın bu olayda parmağı olduğunu kendisine tuzak kurduklarını söyler. Hale ile iş birliği yaparlar. Hale, bu söylentilerden sonra Hakan’ı sorgulamaya gider Ozan bana geldi böyle böyle bir şeyler anlattı der, Ozanın durumu hiç iyi değil gibisinden ağzını arar ve Hakan panik olmuştur. Melis’in gitmediğinden bahseder Hale ve oradan ayrılır. Ozan ile bir arabanın içinde Hakan’ın Melis’in yanına gideceğini ve resepsiyonun tembih edildiğini kesinlikle içeri alınmayacağını söyler. Hale her şeyin farkına varmıştır ve Ozan’a yardım etmeyi kabul etmiştir.

Bunlardan sonra bir plan yaparlar ve Melis görüşmek ister Hakan ile, Hale de Umut’u arayacak yanına cağırıp Melis’in telefonundan olup biteni Umutta duyacaktır bu sayede. Ama işler göründüğü gibi olmaz Hakan durumun farkına varır ve farklı ağızdan konuşmaya başlar. Umut bunun üzerine Hakan ile görüşmeye gider. Duygu da bu arada Hakanı polise şikayet edip ihbar etmiştir. Polisler o sırada Hakanın ofisini basarlar ve dizi son bulur.

benim-hala-umudum-var

Bir önceki yazımız olan HSYK'dan Sert Bildiri! başlıklı makalemizde hsyk, hsyk basın açıklaması ve hsyk bildiri hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.298 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>