Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Benim Hala Umudum Var 20. Bölüm Fragmanı

benim-hala-umudum

Benim Hala Umudum Var dizisinde mutlu son 20. bölümde yaklaşıyor gibi mi ? izleyicilerin bildiği üzere dizi de Ozan ile Umut ayrılmışlardı, ve kendi hayatllarına yön cizmek için ayakta kalma çabası içine girmişti, bu arada deprasyon geçiren Ozan işte beraber çalıştığı bayan ile kaçamak ilişki yaşamaya başlar, Umut’un ise içi içini yemektedir ve Ozan’ın evine gider bir sabah dizi burada 19. bölüm olarak son bulur.

20. bölüm de ise Umut olan bitenin sanırım gerçek durumunu fark edemeyecek Ozan ile salonda konuşacaklardır. ikili arasında bu bölümde buzlar eriyor gibi gözüküyor. 19. bölümde Ozan tepeciden büyük miktarda bir para almış ve gününü geçirdiği için adamlardan dayak yemişti. O sırada bunun haberini alan Umut çalıştığı oyunculuk Ajansından borç para alır ve abisi Musa ya vermesi için verir. Musa bu parayı teslim eder. Bu sırada Ozan da aldığı borç parayı ödemek için çalışma arkadaşından alır ve götürür borç’un ödendiğini duyar ve şaşırır. Musayı arar Umut’un ödediğini öğrenir ve Umut’a parayı vermek üzere gider, Umut parayı kabul etmez çünkü nişan için aldığını ve ayrıldıklarını alınan verilen şeylerin geri iade edilmesi gerektiğinin daha doğru olacağını söyler. Dizide yaşanan gelişmeler bu şekilde devam etmiştir.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu 205. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde 205. bölüm fragmanı, kurlar vadisi ve kurtlar vadisi 205. bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.598 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>