Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Başbakanlık’ta Canlı Bomba Paniği

başbakanlıkta canlı bomba           Ankara Başbakanlık binasına girmek isteyen ve üzerinde bomba bağlı bir kişi, güvenlik birimleri tarafından vurularak etkisiz hale getirilmesi gündeme bomba gibi düştü. Başbakan Erdoğan ve başbakan yardımcılarının bulunduğu binaya doğru hareket etmeye çalışan canlı bomba, Başbakanlık korumalarının kendisinden şüphelenmesi üzerine vurularak etkisiz hale getirildi. Kişinin ölmediği, hastaneye kaldırıldığı ve üzerindeki bombanın derhal etkisiz hale getirildi. Olay esnasında Başbakan Erdoğan’ın konutta olmadığı, fakat içeriye girmeye çalışan kişinin üzerinde cam macunu görülen adamın, Başbakanlık korumaları tarafından derhal etkisiz hale getirildi. Cam macunu bomba yapımında kullanılan ve kişinin üzerine bombayı yapıştırmakta kullanılan bir madde olduğu ifade edildi.Fakat halen net bir bilgi alınamamakla birlikte, kişinin üzerinde bomba düzeneğinin olup olmadığı da kesinlik kazanmadı. Başbakanlık koruma dairesinden edinilen bilgilere göre ise, canlı bombanın vurulmadığı ve sadece havaya ateş etmek suretiyle etkisiz hale getirildiği de ifade edildi.Bilgiler gelmeye devam ettikçe siz chat sitemiz kullanıcılarına daha detaylı bilgiler vermeye devam edeceğiz.Şu an için bilgiler tam netlik kazanmış bulunmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Başbakan ile Gündem Özel! başlıklı makalemizde başbakanla gündem özel, cemaat erdoğan tartışması ve dersaneler hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 622 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>