Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Başbakan ile Gündem Özel!

erdoğan dersaneler             Atv ekranlarında bu akşam yayınlanan Başbakan ile gündem özel programında, Başbakan Tayyip Erdoğan gündeme özel açıklamalarda bulunuyor. Özellikle son günlerin en popüler konusu olan dersanelerin kapatılması sürecine değinen Erdoğan, kesinlikle geri adım atmayacaklarını ve kara propagandanın kendilerini yıldıramayacağını söyledi. Başbakan fitne ve kara propaganda odaklarının olduğunu belirtirken, kendisine bayan yorumcu tarafından özellikle sorulan, “bu kişiler samanyolu, zaman gazetesi ve Gülen cemaati sanırım.Peki aranızda bir savaş mı var, iktiadar bölüşme savaşı mı var?” sorusunu ise geçiştirir bir üslup takınması gündemi daha da karıştıracağa benziyor. Cemaatin menfaatlerine dokunulduğu için bir eyleme kalkıştığını ve kendisini karalamaya çalıştığını ima eden Başbakan Erdoğan, tartışmayı daha da büyütecek gibi görünen konuşmalara imza attı. Hatta kendisine yöneltilen bu tartışmalar Hakan Fidan’ın hizmete yakın savcılarla yargılanmak istenmesiyle mi başladı sorusunda da, bu durumu reddetmeyen Başbakan Erdoğan’ın bu hareketi cemaat ile aralarındaki bağın tamamen koptuğunu gösterir nitelikteydi. Kendilerinin gönül diliyle konuştuğunu ifade Erdoğan, karşısındaki cemaatin dersaneler konusunda piyasanın sadece %25’ine hakim olduğunu, bu kavgacı üslubu anlayamadığını ifade etti.

Başbakan Erdoğan’ın bu konuşmalarından sonra nasıl bir tartışmanın doğacağı ise şimdiden merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Kenan imirzalıoğlu'nu Üzen Haber başlıklı makalemizde ankara, babası ve geçirdi hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 686 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>