Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Asansör Faciasında Göz Altına Alınan 8 Kişi Serbes Bırakıldı

resim

Şişli de Meydana Gelen Asansör Faciasında Göz Altına Alınan 8 Kişi Serbest Bırakıldı

Şişlide Alisamiyen Stadyumu arazisinde meydana gelen rezidans inşaatın da asansör faciasında 10 kişi hayatını kaybetti.Olayın ardından şantiye sorumlusu 8 kişi emniyete getirilerek göz altına alındı. Savcılık kararıyla ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Serbest kalan 8 kişi hiç bi açıklama yapmadan emniyetten ayrıldılar

Bir Grup Tarafından Protesto Eylemi

Bu arada Şişi deki rezidans asansör faciasında 10 kişinin ölmesiyle sonuçlanmasıyla bir grup tarafından protesto edildi. Ellerinde siyah bayraklarla inşaat alanına girmek isteyen gruba polis müdahale etti polis tarafından yoğun emniyet önlemleri alındı.

Grup adına yapılan açıklamada;”İşçiler saat 19:45’e kadar çalışıyorlar 1 aydır bozuk asansörle çalışıyorlar bunun adı kaza değil cinayettir.

Göz Göre Göre Cinayet!

İşçilere;” İnşaat işçi Kardeşim çalışırken ölmek kaderin değildir.” diye seslenen bi eylemci;”Türkiye’nin her yerinde işçilerin can güvenliği yok hiç bir güvenlik önlemi olmadan canları hiçe sayılarak çalıştırıyorlar. Bunun adı kaza değildir tamamen cinayettir.”

facia

Bir önceki yazımız olan Bademli Çikolata Tarifi başlıklı makalemizde bademli çikolata, bademli çikolata tarifi ve çikolata tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 715 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>