Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Arınç: Kabine Revizyonu Olacak!

Bülent Arınç Basın Toplantısı            Başbakan yardımcısı Bülent Arınç Başbakanlık yeni binada gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu Toplantısından sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu ve merak edilenleri cevapladı.

Başbakanlık yeni binada gerçekleştirilen Bakanlar kurulu toplantısı çıkışınca bir basın toplantısı düzenleyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç önemli açıklamalarda bulundu. Başbakan Erdoğan’ın belediye seçimlerinde aday olacak Bakanların görevlerinden istifa etmelerinin doğru olacağını düşündüğünü belirten Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Aralık ayı içerisinde Bakanlar Kurulu’nda revizyon olabileceğini söyledi.

Bilindiği üzere Başbakan Erdoğan, Aile ve Sosyal İşler Bakanı Fatma Şahin’i GaziAntep Belediye Başkanlığına Aday olarak açıklamıştı. Başbakan Erdoğan’ın önümüzdeki günlerde de Adalet Bakanı Sadullay Ergin’i Antakya’dan, Denizcilik Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ı da İzmir’den aday olarak açıklaması bekleniyor. Bu Bakanlardan başka diğer bakanlarda böyle bir görev değişikliğine gidilmeyeceği düşünülüyor.

Geçtiğimiz günlerde YSK Bakanların aday olmaları hususunda toplanmış, fakat aday olmak için istifa etmelerine gerek olmadığı hususunda karar almıştı.Buna rağmen Başbakan Erdoğan, özellikle muhalefette oluşan rahatsızlığı dikkate alarak böyle bir karar almışa benziyor.Bakanlar Kurulu’nda yapılacak revizyon ise şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Bir önceki yazımız olan Kar Yağışı Yurda Girdi başlıklı makalemizde kar geliyor, kar yağışı ve kırklarelinde kar hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 955 views kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Arınç: Kabine Revizyonu Olacak!

  • kamil diyor ki:

    Başbakan Erdoğan’ın geçen yıllarda yapmış olduğu yenileme çalışmalarının bir devamı olduğunu düşünüyorum, bu bana çok mantıklı geliyor. Herzaman yinelediğim birşey vardır aslında süreklilik başarı getirir diye ama devlet kademelerinde bakan veya milletvekili düzeyinde yenilemenin rekabeti artıracağını düşünüyorum. Bence olumlu bir yaklaşım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>