Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Arınç Cemaate Mesaj Gönderdi!

Bülent Arınç Basın Toplantısı               Yaklaşık 7 saat süren Bakanlar Kurulu toplantısından sonra basın mensuplarına merak edilenler hakkında bilgilendirme yapan Bülent Arınç birçok konuya değindi.

Özellikle konuşmasında dersaneler konusuna değinen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, dersanelerin kapatılmasının söz konusu olmadığını, her bir dersanenin bir ticarethane olduğunu ve anayasanın zaten buna izin vermeyeceğini belirtti. Bunun bir dönüşüm süreci olduğunu altını çizen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, zaten SBS’lerin kalkması ile dersanelerin sayısında önemli bir düşüşün olduğunu belirtti. Bülent Arınç ayrıca bunun bir reform olduğunu, dersanelere dönüşüm için gerekli sürenin verileceğini belirtti.Amaçlarının bu ülkenin yavrularının yarış atı gibi sınavdan sınava koşmamasını sağlamak olduğunun altını çizen Arınç, bu işin hükümete karşı bir karalama hali almasının ise çok yanlış olduğunu belirtti.

Bülent Arınç cemaate ise hadisle seslenerek ‘Yakında büyük fitneler olacak, o fitnelerde ayakta duranlar yürüyenlerden, oturanlar da ayakta duranlardan daha hayırlıdır.’  hadisini hatırlattı. Arınç fitnecilerin oyununa gelinmemesi gerektiğinin altını çizerken, bu durumun kendisini hükümet sözcüsü olarak değil, Bülent Arınç olarak çok üzdüğünü de sözlerine ekledi.Son olarak yasanın geçirileceğini ve Eylül 2015’e kadar dersanelere dönüşüm zamanı verileceğini belirten Bülent Arınç bu sözlerle konuşmasını bitirdi.

Bir önceki yazımız olan Arınç: Kabine Revizyonu Olacak! başlıklı makalemizde aday bakanlar, bakanlar kurulu revizyon ve belediye başkan adayları hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 2.222 views kez görüntülendi.

Sohbet

2 thoughts on “Arınç Cemaate Mesaj Gönderdi!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>